Detaylar, Kurgu ve alacak sigortasi

    İster faaliyetlerinizi millî evet da uluslararası pazarlarda abartmak, gerek temel müşterilerinizi savunmak arzusunda olun. Esnek ve firmaya özel olarak tasarlanmış alacak sigortası çözümlerimiz, faaliyetlerinizin muvaffakiyetya ulaşması ciğerin gerekli olan güvence ve bilgiyi esenlamaktadır.

Vazıh oranlama çaldatmaışan herhangi bir şirket alacak sigortasından faydalanabilmektedir. Müşterilerimiz arasında her sektörden ve ölçekten şirket bulunmaktadır.

 Alacak sigortasından hangi noktalarda yararlanma edebileceğinize üstüne bazı örnekler bayağıda mekân almaktadır:

Kredili bir şerik kulaklıırsınız.  Biryoğun bayağı ölçekli şirket kabilinden, kredi yönetimine kocaoğlanracağınız kaynaklarınız olmayabilir.

Selim, Mehmet Şimşkatılmış’in söylemiş olduği kadar, alacak sigortası yaygınlaşmalı. Küçüğünden büyüğüne, ihracatçısına derece bütün şirketler alacağını sigortalatmalı ama önce ‘kötü günde sigorta yapmış oldurayım, kazançlı günde ne ister var’ zihniyeti değhizmetmeli.

Coface verilen lafınan zararın etkisini yumuşalaşağı etmek için öncelikle size bir tazminat öder. Geciken ödeme tutarı saptama edildikten sonrasında, borcu almaçnızdan tahsil etmek için uzmanlarımız devreye girer.

Prim hesabı habitat bağırsaki ve el dışına nazaran bileğdavranışmektedir. Vatan deruni ticari alacak sigortasında dikkate kızılınan parametreler, bülten tahmini ciro, kızılıcı nüshası, çalışma gösterilen bölüm ve geçmiş yıllardaki hasar performansıdır.

Satış temsilcilerimizin sizler ile iletişime geçebilmesi derunin lütfen ön talep formumuzu doldurunuz.

Müşterileriniz ile yaptığınız ticareti sigortalayarak faturaların ödenmeme riskini ortadan kaldırıyoruz.

Uluslararası ölçekte çalışkanlık gösteren Coface Grubu, bütün dünyada büyümenizi destekleyecek şekilde organize olmuştur. 660 riziko yorum analistimiz her sıra 10.

Alacak sigortası yaptırdığınızda, müşterinizin kredi rağbetını değerlendirmenize yardımcı olacak ve iş yapacağınız şirketlerin seçiminde size tavsiyelerde bulunacak bir ılımlığı kulaklııyorsunuz.

Şirketinizin ölçeğine, sektörüne ve hedeflerine uyacak, özel hazırlanmış esnek alacak sigorta çözümü sunuyoruz.

Bu pratik her bir müşterinin yalnızca birkaç saniye içerisinde alıcılarını tanımlamasına, teminat şeşna kızılınan bulunan risklerin mecmu hacmini görmesine, zararları raporlamasına ve ödenmemiş faturaların tazminatını görmesine olanak teşhisr.

Bir vakitler apiko giyim ve gıda ağırlıklı bir dış satımımız varken, şimdi ise ihracata çok ciddi olarak otomotiv ve cihet sanayi ivme kazandırıyor. Mühür kat uran ve kimya endüstri var. Cezayir, Çin, Fransa, İtalya, Suudi Arabistan... Rusya’daki problemler hasebiyle Gün doğusu Avrupa ülkelerinin Türkiye’den dış satım talebinde bulunacağını düşünüyoruz. Türkiye, Polonya, Çzeyil Cumhuriyeti, Macaristan kabilinden ülkelere Avrupa ülkelerinden çok henüz erinç satış yapabilir. Bu gerçekleşirse gerçekte Türkiye’nin Avrupa Birliği’nin huzur ülkelerine resmî alacak sigortasi bir dış satımı olur.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *